Portfolio Tag: Opakowania

Bociania Paczka

Kartonowe pudełko o ciekawym mechanizmie składania, wydawane rodzicom nowonarodzonego dziecka przy wyjściu ze szpitala. W środku umieszczone są materiały reklamowe firm trzecich, próbki witamin oraz materiały edukacyjne dla rodziców.  

dr Rebeca Strauss

Odwieczna walka kobiet ze zmarszczkami i upływającym czasem. Jeden spójny key visual dla serii trzech produktów do różnych partii twarzy: do oczu, do ust oraz do całej twarzy.  

Opakowanie leków

Tran i magnez. Klasyka gatunku z kategorii suplementy diety. Na pierwszy rzut oka opakowania takie jak wszystkie, jednak nie do końca. Cechuje je czystość, która wyróżnia te opakowania na półce aptecznej wśród pozostałych, bogato zdobionych leków.  

Wprost

Suplement diety dla mężczyzn Wprost. Opakowanie pozbawione ozdób. Graficznie nie nawiązuje do głównego przeznaczenia produktu dzięki czemu przypadkowo znalezione nie wzbudzi podejrzeń.  

Opakowanie | FLAX SEED

Płatki śniadaniowe przeznaczone na rynek USA. Opakowania tworzą serię trzech rodzajów płatków trafiających w gusta najbardziej wymagających konsumentów. W sposób nieskomplikowany graficznie nawiązują one do naturalnego składu produktu oraz podkreślają jego tradycyjność i prostotę.