Kategoria Prac: projekt

WaxOff | ZPharma

WaxOff – spray do higieny uszu. Opakowanie utrzymane w czystej stylistyce medyczno-farmaceutycznej. Projekt obejmował stworzenie opakowania, naklejki na butelkę, ulotki informacyjnej oraz renderów do wykorzystania przez producenta, dostawców i dystrybutora. Dane oraz nazwę preparatu dostarczył klient.

WWW | KSIĘGOWA I KADROWA

Jak kobieco w identyfikacji tak i na stronie… mamy różowy w biurze rachunkowym :). Zapraszam do odwiedzenia strony: kadrowaiksiegowa.pl  

Ulotka DL | KCDK

Dla klienta, Krakowskiego Centrum Diagnostyczno Klinicznego, stworzyłem ulotkę będącą materiałem pokazującym przekrojowo kompleksowość świadczeń medycznych jakie są oferowane dla Pacjenta. Projekt czysty, zgodny z CI klienta. Całość lekko zdynamizowana skośnymi aplami, korespondującymi z linii wynikających ze zdjęcia dostarczonego przez klienta.  

Raporty zarządcze | PKMP

Procedura przychodowych raportów zarządczych to to dokument pokazujący w jaki sposób, przy użyciu relatywnie prostych narzędzi, ułatwić sobie życie w zarządzaniu przychodniami. Dużo wykresów (zrozumiałych dla wąskiej grupy zainteresowanych) opatrzonych komentarzem i poskładanych na formacie A4.

PrestigeFarm | WWW

Dla dystrybutora produktów medycznych i farmaceutycznych powstała strona prezentująca dwa różne modele sprzedaży. Z jednej strony jest to grupa zakupowa, z drugiej sprzedaż bezpośrednia. Projekt zgodny z identyfikacją wizualną klienta. Standardy RWD i wordpress oparty o page builder. Nic więcej nie trzeba do stworzenia efektywnej i efektownej strony internetowej. Całość utrzymana w stonowanej kolorystyce profesjonalnych usług […]

Rollup

Rollup o szerokości 150 cm stworzony z myślą o konferencjach. Założeniem było stworzenie materiału pełniącego zarówno rolę rollupu jak i mikro ścianki konferencyjnej. Sama grafika inspirowana technologią HoloLens w kardiochirurgii.

Rollupy | terapiaruchem.pl

Ruch to zdrowie. Szczególnie jeżeli jest to ruch przy rozkładaniu rollupów. Idąc tym tropem powstały dwa rollupy, jeden dla gabinetu rehabilitacji drugi dla sklepu ze sprzętem medycznym.

Koszulki kibiców | GRUPA NEOMEDIC

GRUPA NEOMEDIC i UJASTEK wystawili w tym roku dwie drużyny w biegu Kraków Business Run. Wyniki pewnie wspaniałe. Mnie trafiło się zaprojektować koszulki dla kibiców. Zlecenie jakich mało, wolna amerykanka, żeby było dobrze. Takie projekty lubię najbardziej, można się wyżyć 🙂