Kategoria Prac: plakat

Plakat | Blisko Siebie

Plakat promujący nowy numer kwartalnika „Blisko Siebie”. Projekt w formacie A2 jest spójny z okładką magazynu. Ekspozycja przewidziana na terenie szpitala, spotkaniach oraz eventach.

Certyfikat supertaty | GRUPA NEOMEDIC

Taki spontan w sumie – i wyszedł pop-art. Bo w szpitalu na porodówce o matkach zawsze się pamięta. A ojcowie też tam są i pewnie niejeden marzy o super mocy w tym ważnym momencie. Ewentualnie o czymś mocniejszym, ale tak słabo w szpitalu… Dlatego w krakowskim szpitalu UJASTEK i nowosądeckim szpitalu MEDIKOR każdy tata mógł […]

Plakat | Dni otwarte Szpitala

Plakat w formacie A2 informujący o nadchodzących dniach otwartych. Tak jak event, plakat jest cykliczny, wydawany co miesiąc. Utrzymany w głównej linii graficznej klienta doskonale pasuje do innych materiałów, tworząc z nimi spójną całość. Miejscem ekspozycji jest w Szpital, poradnie specjalistyczne, eventy tematyczne.  

Plakat A2 | Małopolski Bank Mleka Kobiecego

Materiał promujący 1. Bank Mleka Kobiecego W Małopolsce przy Szpitalu Położniczo-Ginekologicznym Ujastek. Plakat skierowany do kobiet karmiących, przypominający o możliwości oddania naturalnego pokarmu w celu karmienia noworodków, których mamy nie mogą karmić. Skupiamy się na etapach procesu pozyskania Honorowej Dawczyni. Materiał jest dystrybuowany na terenie szpitali GRUPY NEOMEDIC oraz w placówkach partnerskich i eventach okolicznościowych.

Plakat A2 | Rozpoczęcie sezonu motocyklowego

SCHIZOFRENIA CAFÉ wraz z GREMIUM POLSKA – klubem motocyklowym organizowała otwarcie sezonu motocyklowego… Im więcej organizatorów tym więcej danych. Tutaj przynajmniej sam klient nalegał na zachowanie kolorystyki achromatycznej. I żadnych kolorów po za tym. W ogóle.

Plakat A2 | TOPMED

Plakat przestawiający szeroki zakres usług świadczonych w Szpitalu Wielospecjalistycznych Zabiegów Krótkoterminowych TOPMED. Prezentowany W samym szpitalu jak i w pokojach pacjentek objętych leczeniem. Całość utrzymana w linii wizualnej materiałów całej GRUPY jak również materiałów Szpitala TOPMED.